Дніпропетровським журналістам розповіли про участь засуджених у зовніш-ньому незалежному оцінюванні знань

11 березня у Інформаційній агенції «Мост Днепр» за участі заступника начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області Олександра Ведмідського відбулась прес-конференція на тему «Дніпропетровські засуджені візьмуть учать у зовнішньому незалежному оцінюванні знань 2015». Інтерес до даної теми з’явився у дніпропетровських журналістів після оприлюднення інформації про службову нараду з питань проведення в установах виконання покарань зовнішнього незалежного оцінювання знань, яка відбулась в територіальному управлінні за участі директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталії Мукомел.

         Олександр Володимирович розповів про досвід, який мають пенітенціарні установи області у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання знань, про допомогу, що надає при цьому Дніпропетровський регіональний центр, про результати ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів у минулі роки. Більш детально він зупинився на механізмі реєстрації бажаючих прийняти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні знань та заходах, які вживаються керівництвом виправних закладів з метою якісної підготовки до його проведення.

         Журналістів цікавили питання кількісного та якісного складу бажаючих прийняти участь у ЗНО, створених в установах області умов для отримання середньої та вищої освіти, а також занять самоосвітою, впливом отримання середньої або вищої освіти на подальшу ресоціалізацію засуджених у суспільстві.  «Сам факт навчання засудженого у загальноосвітньому, професійно-технічному або вищому навчальному закладі говорить про його небайдужість до власної долі та готовність змінюватись. Звичайно, що все це враховується при оцінці ступеню виправлення засудженого та вплине на прийняття рішення про можливість заміни невідбутої частини покарання більш м’яким або умовно-дострокового звільнення. Але більш важливим для самого засудженого є використання проведеного в ізоляції від суспільства часу для вирішення проблем, які він не мав можливості вирішити, перебуваючи на свободі, і отримання освіти серед них займає не останнє місце,» - сказав Олександр Ведмідський, відповідаючи на питання журналістів.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий