День відкритих дверей відбувся у Дніпропетровській виправній колонії (№89)

10 березня  Дніпропетровська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№89) відкрила свої двері для членів Дніпропетровської міської спостережної комісії, представників державних, громадських та релігійних організацій.

           Хоч більшість із присутніх на заході не один раз відвідували установу, але з радістю погодились із пропозицією поближче познайомитись з умовами відбування покарання засудженими. Екскурсія розпочалась з кімнат короткострокових та тривалих побачень, де гості  були приємно вражені, в яких умовах проводять час засуджені та їх рідні. Також вони відвідали виробничі дільниці, медичну частину, бібліотеку, загальноосвітню школу, їдальню для засуджених, гуртожитки відділень соціально-психологічної служби, православний храм на честь Великомучениці Анастасії Узорешительниці.  Під час екскурсії гості отримали змогу поспілкуватися з засудженими та надати відповіді на питання, що їх цікавлять. Учасники заходу залишились задоволеними візитом, подякували керівництву установи та високо оцінили їх повсякденну діяльність по забезпеченню належних умов відбування покарання та вирішення законних прав і інтересів засуджених.

Дні відкритих дверей – одна із складових реформ, які проводяться в кримінально-виконавчій службі. Логіка їх проста: відмовитись від каральної тактики в роботі із засудженими і перейти до виховної форми. Рано чи пізно закінчиться строк у засудженого, в очах суспільства він вже не буде злочинцем; підготувати ж своїх підопічних до життя на волі і не допустити того, щоб людина повернулась назад, «із волі», – ось головна задача органів виконання покарань та організацій, які співпрацюють з ними. Це дуже корисний захід, адже він дає представникам громадськості познайомитися з умовами тримання, навчання, соціально-побутовими питаннями, які вирішує виправна установа, та дізнатись про особливості  режиму, праці, навчання та організації культурного дозвілля засуджених. Також проведення такого заходу допомагає пенітенціаріям вдосконалити свою  роботу та звернути увагу на те, що потрібно допрацювати.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий