Міжнародний жіночий день в установах виконання покарань Дніпропетровщини

Жінка залишається жінкою, де б це не було. Тому свято 8 Березня  залишається одним з найулюбленіших в Дніпродзержинській та Павлоградській виправних колоніях управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області, в яких утримуються засуджені до позбавлення волі жінки.

          «Сьогодні день поклоніння жінці, її красі, мудрості і всьому, що ототожнюється з жіночністю. Ми вітаємо наших матусь, сестер і доньок, всіх тих, хто зараз далеко від нас. Низький уклін Вам, дорогі і милі, за Вашу підтримку і терпіння», - з таких слів розпочався святковий концерт  у Дніпродзержинській виправній колонії (№34). Засуджені відділення соціально-психологічної служби №4, яким випала честь привітати установу зі святом,  покращували глядачам настрій дотепними жартами, веселими та ліричними піснями, в яких прославляли весну, красу і любов.

         Участь у святковому концерті, який відбувся у Павлоградській виправній колонії (№142) брали не лише засуджені, але й учні Павлоградської загальноосвітньої школи №4. Концертна програма була насиченою і яскравою,  зі сцени лунали пісні про весну, маму, кохання, ніжність, жіночу красу. Від першого і до останнього номера концертну програму із затамованим подихом сприймали вдячні глядачі та обдаровували виконавців щирими оплесками.

Керівництво виправних установ сподівається, що особливий морально-психологічний клімат, який панува всередовищі засуджених в цей день, стане  сприятливим чинником при проведенні соціально-виховної та психологічноїроботи, спрямованої на формування у засуджених свідомого прагнення до відмови від злочинного способу життя.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий