Засуджені Дніпропетровщині відзначили річницю з Дня народження Великого Кобзаря

7 березня в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись культурно-просвітницькі заходи з нагоди відзначення річниці з Дня народження Тараса Шевченка. Мабуть, кожний українець усвідомлює, що для нашого народу творчість Великого Кобзаря була, є і залишиться актуальною.  Шевченко став духовним пророком для українського народу, він став прикладом патріотизму та відданості рідному краю. Про все це та багато іншого дізнались засуджені на лекціях, відкритих уроках, загальних зборах, тематичних виставках та конкурсах, які були проведені в установах області.

В  бібліотеці  Дніпродзержинської виправної колонії (№ 34)  було проведено конкурс малюнків засуджених, присвячених життю та творчості Т.Г.Шевченка. В класах з вечірньою формою навчання Синельниківської виправної колонії (№94) відбувся відкритий урок на тему «Читайте, навчайтесь та свого не цурайтесь». В П’ятихатській виправній колонії (№122) були проведені тематичні виховні години на тему «Боріться та  поборете!» В Павлоградській виправній  колонії (№142) відбулась  виставка репродукцій картин Тараса Шевченка, які не менш цінні, ніж його поезія. Для неповнолітніх, котрі утримуються у Криворізькій установі виконання покарань (№3) був проведений поетичний конкурс «Тобі, Тарасе, наші таланти», під час якого підлітки отримали можливість висловити свої думки не лише про Кобзаря та його творчість, але й про рідний край та любов до нього.

Серед проведених цього дня заходів не було зайвих чи недоречних, адже сьогодні, як ніколи, актуальні слова Великого Пророка, який мріяв про те, щоб український народ жив у мирі, злагоді та спокої.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий