Дніпропетровські пенітенціарії привітали жінок з 8 Березня

6 березня в залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись урочисті збори персоналу органів і установ виконання покарань Дніпропетровщини з нагоди Міжнародного жіночого дня.

З вітальним словом до присутніх в залі жінок звернувся начальник територіального управління Володимир Кузьменко. Він привітав їх зі святом,  подякував чарівній половині колективу за працю в інтересах Служби, за внесок та відданість справі, побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та миру. «Ви не просто надихаєте нас, чоловіків, на подвиги та даруєте натхнення, ви допомагаєте пам’ятати, що незважаючи ні на що цей світ залишається прекрасним. Ви допомагаєте вірити, що цей світ просто приречений на спасіння, котре, як справедливо зазначив класик, відбудеться завдяки вашій красі,» - сказав він.

Жінкам були вручені відзнаки голів Дніпропетровської обласної державної адміністрації та обласної ради, чергові спеціальні звання, пам’ятні подарунки: всього з нагоди свята було заохочено 108 співробітниць органів і установ виконання покарань Дніпропетровщини. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий