Підліткова наркоманія в полі зору підрозділів кримінально-виконавчої інспекції

03 березня співробітниками  Дніпропетровських районних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області спільно з центром соціальних служб для сім'ї, дітей і  молоді та сектору кримінальної міліції у справах дітей Жовтневого району обласного центру було  проведено профілактичний захід, спрямований на попередження вживання наркотичних речовин неповнолітніми особами. В заході взяли участь підлітки, котрі перебувають на обліку кримінально-виконавчих інспекцій Жовтневого, Бабушкінського, Ленінського та Дніпропетровського районів.

Учасники заходу переглянули фільм «10 причин чому не можна вживати наркотики», пройшли тематичне  анкетування та тестування, прослухали лекцію про шкоду наркотиків та кримінальну відповідальність за їх виживання. Підлітки і співробітники інспекції у невимушеній обстановці обмінялися думками про причини, що приводять до початку вживання наркотичних речовин та зловживання ними в подальшому. Пенітенціарії намагалися запевнити молодь в тому, що завжди можна знайти справу до душі, зацікавити нею своїх друзів і тим самим реалізувати свою потребу в спілкуванні, в прагненні бути прийнятим таким, який  є.

Підлітки з розумінням поставились до розказаного та, сподіваються співробітники інспекції, зробили належні висновки. Принаймні юнаки висловили бажання прийняти участь в подібних заходах в майбутньому та пообіцяли поділитися отриманою інформацією зі своїми однолітками і близькими.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий