В Дніпропетровському управлінні ДПтС України відбулась нарада з пи-тань проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань

           3 березня в залі засідань управління Державної пентенціаної служби України у Дніпропетровській області відбулась службова нарада, присвячена питанням проведення в установах виконання покарань зовнішнього незалежного оцінювання знань. В нараді взяли участь директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталія Мукомел, заступники начальників установ області із соціально-виховної та психологічної роботи, співробітники відділу соціально-виховної та психологічної роботи Управління.

          Головуючий на нараді заступник начальника територіального управління Олександр Ведмідський зазначив, що мета зовнішнього незалежного оцінювання: забезпечення реалізації конституційних прав засуджених на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти та аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку. «Пам’ятайте, що освіта – один з найдієвіших інструментів належної адаптації до суспільства звільнюваних з місць позбавлення волі осіб. І ми не вправі нехтувати ним при вирішені завдань, які стоять перед соціально-психологічними службами пенітенціарних установ», - сказав він.

         З початку 2014-2015 навчального року в установах виконання покарань області було організовано інформаційно-роз’яснювальну роботу серед засуджених та ув’язнених осіб про можливість та умови навчання у вищих навчальних закладах за дистанційною формою навчання. З метою сприяння у складанні вступних іспитів до вишів та заняття самоосвітою, в установах створені всі належні умови.

 

Довідка: З метою оптимізації процесу організації загальноосвітнього навчання  та забезпечення конституційного права засуджених на здобуття освіти, при установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Дніпропетровської області створено 11 загальноосвітніх навчальних закладів.  На теперішній час в них навчається 842 особи.  


Комментариев пока нет


Отправить комментарий