Про в’язничне душпастирство і пробацію розповів другий випуск інформаційного альманаху управління ДПтС України у Дніпропетровській області «Формула тюрми»

          2 березня побачив світ другий випуск інформаційного альманаху управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Формула тюрми». Його основу склали матеріали, присвячені роботі Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» на базі органів і установ виконання покарань області, річниці телевізійного проекту Управління «Територія каяття» та підписанню Президентом України Закону «Про пробацію».

         Проведення 16 та 17 лютого на Дніпропетровщині виїзного засідання Української Міжконфесійної Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» мало широкий суспільний резонанс, тому авторський колектив альманаху вирішив ще раз зупинитись на найбільш яскравих моментах його проведення. Читачі дізнались про коло розглянутих під час засідань членами правління Місії питань, про відвідування ними Солонянської виправної колонії (№21) та Дніпропетровського слідчого ізолятора, про події, які будуть відзначені релігійними общинами засуджених у поточному році. Окрема увага була приділена висвітленню стану взаємодії пенітенціарних установ Дніпропетровщини  з релігійними та громадськими організаціями.

Телевізійний проект Управління «Територія каяття» не лише міцно зайняв своє місце на медійному просторі Дніпропетровщини, але й відзначив 11 лютого свій перший день народження. Про історію створення проекту, його основні завдання, найбільш цікаві випуски та плани на майбутнє розповіли читачам на шпальтах альманаху.

Питання запровадження в Україні Служби пробації не перший рік цікавить небайдужих до проблем пенітенціарної системи громадян. У лютому Верховна Рада України прийняла, а Президент України підписав відповідний Закон. Текст Закону та тлумачення поняття пробації від члена експертної групи з питань розробки системи пробації в Україні Дмитра Ягунова знайшли своє місце на сторінках другого випуску «Формули Тюрми».

 

Довідка: Інформаційний альманах «Формула тюрми» виходить раз на місяць та розсилається електронною поштою пенітенціарним установам області, територіальним управлінням органів державної влади, регіональним засобам масової інформації та всім, хто висловить бажання його отримувати.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий