В установах виконання покарань Дніпропетровщини відзначили 83 річницю утворення області

27 лютого в установах виконання покарань та слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області відбулись культурно-просвітницькі з нагоди 83 річниці утворення Дніпропетровської області. На сучасному етапі свого розвитку Дніпропетровщина є повноправним лідером в економічній, науковій та культурній сферах життя нашої країни.

Про все це та багато іншого дізнались засуджені під час інформаційних годин, інтерактивних занять, відкритих уроках та загальних зборів, які були проведені в установах області за активної участі представників державних та громадських організацій, керівників органів місцевого самоврядування, педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів.  В бібліотеках установ організовано тематичні виставки, де представлена література про основні віхи в історії розвитку Дніпропетровської області та персоналії, які прославили наш край.

Більшість з засуджених, які цього дня були присутні на заходах, невдовзі звільняться з місць позбавлення волі на територію Дніпропетровської області та буде робити кроки в напрямку відновлення свого соціального статусу в якості повноправного члена дніпропетровської громади.  Головне, щоб ці кроки відбувались в рамках правового поля та з розумінням того, що кожний людський вчинок має наслідок для життя оточуючих людей та розвитку рідного краю. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий