В телевізійний ефір Дніпропетровщини вийшов двадцять шостий випуск проекту «Територія каяття»

24 лютого в телевізійний  ефір Дніпропетровщини вийшов двадцять шостий випуск відомчої програми управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області «Територія каяття». Цього разу  на розсуд глядачам були представлені життєві історії підлітків, які, вживаючи наркотичні речовини, неодноразово порушували закон.

Недостатня увага з боку рідних людей, сумнівне оточення, демонстрація шкідливих звичок у сфері мас-медіа, психологічні проблеми, мода та звичайна цікавість – це далеко не повний перелік причин, які штовхають дітей до вживання наркотиків, говорять експерти. Наркоманія та злочинність - два нерозривні поняття. Ставши наркоманом, рано чи пізно можна придбати статус злочинця. Саме таку думку у своїх інтерв’ю висловлювали герої програми: підлітки, які перебувають на лікуванні в Дніпропетровському наркологічному центрі, та їх однолітки, які чекають вироку суду у Дніпропетровському слідчому ізоляторі.

Автори проекту намагалися провести паралелі між дітьми, які вчасно усвідомили свою протиправну поведінку, та дітьми, котрі, нажаль, не встигли зробити такі висновки і перебувають в ув’язненні. Вони такі різні, проте їх об’єднує одне: всі вони зробили крок у злочинний вимір та завчасно подорослішали через низку життєвих обставин. Інколи ув’язнені підлітки та неповнолітні, які перебувають на обліку в підрозділах кримінально-виконавчої інспекції, зустрічаються на одній території, у слідчому ізоляторі, котрий серед іншого став місцем проведення профілактичних екскурсій для останніх. Тут вони отримують можливість поспілкуватися і обмінятися жахливим досвідом.

«Суспільство звикло таврувати ганьбою тих, хто порушив закон, так само і тих, хто проявив слабкість, підсівши на наркотики. Насправді, ж всі ці діти просто потребують уваги дорослих, а особливо сильно в ті моменти, коли у них найменше шансів її отримати. Головним уроком для цих дітей став життєвий досвід», - до такого висновку прийшла знімальна група телевізійного проекту «Територія каяття». 

 

https://www.youtube.com/watch?v=VS9F6RJNlUI

 

Довідка: Всі прихильники телевізійного проекту «Територія каяття», мають змогу ознайомитися з черговим випуском програми в повторній трансляції, яка відбудеться в ефірі 9 телеканалу у неділю 01 березня о 11:45. Попередні випуски програми транслюються в ефірі телеканалу «Регіон» у неділю о 11:05 з повтором в понеділок о 20:30. Також всі бажаючі можуть переглянути випуски проекту на каналі «Територія каяття»  відеохостингу «YouTube» та в однойменній групі  соціальної мережі «В контакте».


Комментариев пока нет


Отправить комментарий