Слова підтримки бійцям АТО направили засуджені жінки Дніпродзержинської виправної колонії (№34)

24 лютого у бібліотеці Дніпродзержинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) із засудженими було проведено інформаційно-виховну годину, де було висвітлено останні події, які відбуваються у зоні проведення антитерористичної  операції. 

Жінки, які перебувають в установі, висловлюють свою стурбованість ситуацією, що склалася на сході нашої держави. Особливо це стосується тих засуджених, у кого на сьогоднішній день в зоні військового конфлікту перебувають рідні та близькі. Під час заходу одна із засуджених звернулась до присутніх  жінок: «Ми маємо низько вклонитись всім, хто зараз нас захищає і вічно пам’ятати всіх, хто поліг за наш мир».   

        У підтримку захисників суверенітету і територіальної цілісності України засуджені жінки виготовили плакат  із закликом: «Хай прийде мир на нашу Україну!». Плакат спочатку було виставлено у бібліотеці установи разом з роботами, які виконувалися раніше. Потім плакати, стінгазети та листи засуджених, в яких вони звертаються до солдатів  із словами подяки та побажаннями щасливого повернення, було направлено бійцям  в зону  антитерористичної  операції.  


Комментариев пока нет


Отправить комментарий