День рідної мови для неповнолітніх, які перебувають на обліку у кримінально-виконавчій інспекції Дніпропетровщини

20 лютого, напередодні Дня рідної мови, для неповнолітніх, які перебувають на обліку у Кіровському, Ленінському та Красногвардійському районних підрозділах кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області, була проведена екскурсія до Дніпропетровського Будинку  мистецтв.

         Школярі ознайомились з виставкою традиційних народних промислів: виготовленими з різноманітних природних матеріалів дідухами, «різдвяними павуками», вертепом та різдвяним печивом, зразками декоративно-прикладного мистецтва, серед них вишиванками, витинанками, вибійками та декоративним розписом, майстер плетіння із соломи Лідія Пісклова провела для відвідувачів невеликий майстер-клас. На завершення екскурсії юнаки та дівчата переглянули знятий за мотивами твору Олеся Гончара художній фільм «Полоска».  Експозиція Будинку мистецтв, котра цьогоріч відкрилася вже вчетверте, викликала великий інтерес підобліковців. Вони зацікавлено розглядали виставлені твори і просто засипали екскурсовода різноманітними запитаннями.

Співробітниками районних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області постійно докладаються зусилля до всебічного розвитку дітей, які колись порушили закон та на цей час перебувають на обліках інспекцій в якості засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Любов до мистецтва дає зрозуміти підліткам, що альтернатива злочинному життю існує навіть у  наш нелегкий час.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий