«Преображення» у Криворізькій виправній колонії №80

20 лютого  в рамках реалізації проекту «Регіональної програми ресоціалізації громадян з групи ризику»   Криворізьку виправну колонію управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровської області (№80) відвідали представники Благодійної організації «Центр соціальної адаптації – Преображення».

         Зустріч із засудженими відбулась у стінах православного храму і закономірно розпочалась з богослужіння. Голова правління БО «Преображення» протоієрей Валентин Дорощук звернувся до засуджених із проповіддю, під час якої порадив засудженим  вести себе краще, настановив на правильний шлях, нагадав, що в світі вони не одинокі і можуть завжди знайти підтримку в Бога.

Звернулись до присутніх і волонтери «Преображення», які розповіли про власний досвід участі у проекті.  На теперішній час на Дніпропетровщині  створений центр, який здатен прихистити, забезпечити роботою і дати духовну підтримку таким, що звільняються в нікуди засудженим. Але готовність стати насельниками цього центру засудженим потрібно набувати вже зараз, в місцях позбавлення волі, внутрішньо перетворюючи себе в лоні Церкви до стану, якщо не святого, то хоч би законослухняного та соціально позитивного члена нашого суспільства.  


Комментариев пока нет


Отправить комментарий