Питання готовності до роботи в надзвичайних умовах обговорили в управлінні ДПтС України у Дніпропетровській області

20 лютого в залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області проведено розширену оперативну нараду, на якій були обговорення питання готовності захисних споруд цивільного захисту, підвальних та напівпідвальних приміщень пенітенціарних установ області до функціонування в надзвичайних умовах. В роботі наради взяли участь начальники установ виконання покарань і слідчого ізолятору та їх перші заступники, старші інспектора груп мобілізаційної роботи та цивільного захисту установ, керівники структурних підрозділів Управління.

«Ще рік тому питання мобілізаційної роботи та цивільного захисту не лунали так гостро, але останні події на Сході країни свідчать про необхідність постійного і пильного контролю за організацією даного напрямку роботи», - сказав, відкриваючи нараду, начальник Управління генерал-майор внутрішньої служби Володимир Кузьменко.

У відповідності з вимогами розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 р. № 47-р «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації» на нараді були розглянуті питання приведення у готовність захисних споруд цивільного захисту, забезпечення персоналу органів і установ засобами індивідуального захисту органів дихання, безперебійного функціонування у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій тощо. Були заслухані звіти кураторів установ про стан організації даного напрямку роботи у кожному з чотирнадцяти підрозділів області, визначені конкретні доручення щодо підвищення готовності до роботи в надзвичайних ситуаціях.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий