Студенти-соціологи заступили на навчальну практику в пенітенціарних закладах Дніпропетровщини

Цими днями на навчальну практику до Дніпропетровського слідчого ізолятора управління  Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області прибуло троє студентів третього курсу соціально-гуманітарного факультету  Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара. Майбутні соціологи знайшли надзвичайно багатий матеріал для вивчення у найстарішому пенітенціарному закладі Дніпропетровщини, особливу цікавість у студентів-практикантів викликали питання морально-психологічного клімату пенітенціаріїв та аналіз причин скоєння злочину  серед  засуджених осіб.

В результаті  попередніх обговорень та у відповідності із науковими інтересами студенти визначилися з темами своїх досліджень. Так, Аделіна Первухіна та Анастасія Носовська протягом двох тижнів вивчатимуть морально-психологічний клімат в середовищі співробітників слідчого ізолятора, а Сергій Фіщук весь цей час буде намагатись розібратись із причинами девіантної поведінки засуджених та ув’язнених, які утримуються в установі. Керівництвом СІЗО створено якнайкращі умови  для проходження студентами навчальної практики: практикантів  проінформували про особливості функціонування пенітенціарного закладу, ознайомили з історією та сьогоденням слідчого ізолятора, натхнені третьокурсники вже провели перші експрес-опитування та глибинні інтерв’ю персоналу і засуджених.

Результати своїх соціологічних досліджень молоді спеціалісти нададуть після обробки та узагальнення отриманих даних. Відповідні звіти соціологічної практики майбутніх фахівців будуть враховані у подальшій службовій діяльності Управління та виправних закладів області.  Найцікавіші експертні результати досліджень будуть висвітлені на відомчому сайті ДПтС України та у телевізійному проекті «Територія каяття».  


Комментариев пока нет


Отправить комментарий