Формуванню навичок здорової поведінки неповнолітніх - особливу увагу підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Дніпропетровській області

З метою виконання Регіональної Програми профілактики правопорушень на 2011 – 2015 роки співробітники підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області продовжують проведення в навчальних закладах регіону серії профілактичних та інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на  зародження в дітях законної лінії поведінки.

Так, співробітники Довгинцівського підрозділу інспекції спільно з представником районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, лікарем-наркологом та лікарем-венерологом провели для старшокласників Криворізької загальноосвітньої школи № 9 лекцію на тему «Недопущення вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень». Співробітники Інгулецького підрозділу інспекції спільно із співробітниками відділу кримінальної міліції у справах дітей Інгулецького РВ КМУ ГУ МВС України у Дніпропетровській області та фахівцями районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели з учнями Інгулецького технікуму та Криворізької загальноосвітньої школи № 114 бесіди, спрямовані на формування в учнів навичок здорового способу життя та запобігання вчиненню ними правопорушень. Співробітниками Софіївського підрозділу інспекції проведено лекції на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» для учнів старших класів Водянської та Нововасилівської загальноосвітніх шкіл.

         Кожен захід за участю співробітників кримінально-виконавчої інспекції справляє на підлітків велике враження та викликає щирий інтерес, про що свідчить величезна кількість запитань з їх боку. Відповідь на ці питання, пробудження у підлітків відповідальності за свою поведінку і своє майбутнє – одне із завдань, яке співробітники кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровщини вважають для себе важливим. 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий