Члени правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» відвідали Дніпропетровський слідчий ізолятор

17 лютого члени правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» продовжили свою роботу у Дніпропетровському слідчому ізоляторі.

Гості відвідали режимні корпуси СІЗО, ознайомились з порядком утримання дорослих та неповнолітніх ув’язнених, умовами, створеними для реалізації ними своїх релігійних потреб. Начальник установи полковник внутрішньої служби Володимир Калюжний розповів історію найстарішого пенітенціарного закладу Дніпропетровщини, розповів про заходи, які вживаються персоналом установи з метою покращення умов утримання ув’язнених осіб. Настоятель Храму Моісея Мурина протоієрей Валентин Дорощук з гордістю демонстрував присутнім плоди реалізації в установі унікального спільного проекту Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви, обласного управління пенітенціарної служби та Благодійного Фонду «Центр соціальної адаптації – Преображення» по створенню в кожному корпусному відділенні слідчого ізолятора молитовної кімнати. На теперішній час підходять до завершення роботи у двох таких кімнатах, в яких незабаром зможуть справляти релігійні треби дорослі та неповнолітні ув’язненні.

Потім у кімнаті виховноїї роботи відділення соціально-психологічної служби відбулась друга частина робочого засідання Місії, на якому були розглянуті особливості душпастирського служіння у слідчих ізоляторах та визначені пріоритетні завдання Місії на 2015 рік. Серед запланованих на поточний рік заходів велика увага була приділена питанням відзначення Світлого Воскресіння Христового та річниці народження  Великого Рівноапостольного князя Володимира, можливості участі духовенства у реалізації положень Закону України «Про пробацію», котрий буде найближчим часом підписаний Президентом України, та дати, місця  і тематики проведення наступного засідання Місії, на якому буде обраний новий Голова правління.

«Будь-які пропозиції Місії будуть з увагою розглянуті керівництвом Служби, - сказав, звертаючись до присутніх, начальник управління соціально-психологічної роботи ДПтС України Ігор Андрушко. – Я впевнений, що вони отримають розуміння і підтримку та сприятимуть подальшому зміцненню взаємодії релігійних конфесій та Державної пентенціарної служби України». 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий