Виїзне засідання Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» продовжилось у Солонянській виправній колонії (№21)

16 лютого до Солонянської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№21) завітали члени правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». Візит відбувся в рамках виїзного засідання Місії, яке проходить на базі пенітенціарних установ Дніпропетровщини з метою оцінки результатів та перспективи співпраці християнських конфесій з органами виконання покарань.

         Почесні гості ознайомились з організацією харчування та проживання засуджених, побували у кімнатах короткострокових і тривалих побачень та клубі установи. Особливу увагу вони приділили вивченню створених в установі умов для реалізації засудженими свого права на віросповідання. З цією метою вони відвідали Храм Миколи Чудотворця та молитовні кімнати, де проводять свою роботу представники християнських конфесій. Під час екскурсії виправним закладом члени правління Місії мали можливість поспілкуватися із засудженими, розповісти їм про завдання Місії та поцікавитись можливостями, які створені в установі для відправлення засудженими релігійних треб, відзначення свят тощо.

         Потім у актовій залі установи відбулось робоче засідання Місії, на якому були розглянуті питання, котрі виникають під час реалізації християнськими конфесіями своїх повноважень у вітчизняних пенітенціарних установах. Враховуючи факт прийняття Верховною Радою України у першому читанні Закону України «Про капеланство», велика увага була приділена обміну думками щодо основних позицій, які повинні бути відображені у Законі і у подальшому сприяти встановленню ще більш тісного і плідного співробітництва між релігійними конфесіями та органами і установами виконання покарань.

«Прийняті протягом двох днів роботи Місії рішення будуть доведені до відома як церковних ієрархів, так і керівництва державних органів влади та народних депутатів України, - сказав Голова правління Місії протоієрей Віктор Яценко, підводячи підсумки першого дня роботи. – Сподіваємось, що ці рішення, котрі є результатом багаторічної співпраці з вітчизняними пенітенціарними закладами, стануть суттєвим доповненням до Закону та зроблять його справді дієвим механізмом для подальшого удосконалення умов реалізації засудженими і ув’язненими особами свого права на віросповідання». 


Комментариев пока нет


Отправить комментарий