У Дніпропетровську розпочала роботу Українська Міжконфесійна Християнська Місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»

16 лютого у Дніпропетровську розпочала роботу Українська Міжконфесійна Християнська Місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». 11 членів правління Місії, які представляють християнські релігійні общини, котрі співпрацюють з вітчизняними пенітенціарними установами, зібрались в залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області з метою оцінки та перспективи співпраці християнських конфесій в органами виконання покарань.

         Начальник Управління генерал-майор внутрішньої служби Володимир Кузьменко привітав учасників виїзного засідання на дніпропетровській землі, висловив слова подяки представникам релігійних конфесій за виконувану ними в установах області роботу та побажав успіхів у подальшій співпраці. Голова правління Місії протоієрей Віктор Яценко розповів присутнім про мету існування Місії, виконану нею з часу створення роботу та завдання на найближчий час. Кожен із членів правління отримав можливість презентувати діяльність своєї общини та окреслити коло вирішуваних у пенітенціарних установах питань. Начальник управління соціально-психологічної роботи із засудженими ДПтС України полковник внутрішньої служби Ігор Андрушко розповів про роль, яку відіграє співпраця з духовенством при організації соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, та сподівання, які покладає держава на даний напрямок роботи.

         Робота Місії продовжилась у Інформаційній агенції «Мост Днепр», де відбулась присвячена виїзному засіданню прес-конференція. Журналісти цікавились кількістю засуджених, які відвідують богослужіння, взаєминами, які сформувалися між духовенством і персоналом пенітенціарних установ, та впливом, котрий мають заходи, що проводяться спільно з представниками різноманітних релігійних конфесій, на виправлення і ресоціалізацію засуджених. «Держава приділяє надзвичайно багато уваги створенню сприятливих умов для реалізації засудженими і ув’язненими особами свого права на віросповідування, - сказав Ігор Андрушко, відповідаючи на питання журналістів. – Без допомоги духовенства, яку б конфесію воно не представляло, нам не обійтись. Саме для створення найбільш оптимального механізму взаємодії між ними і пенітенціарною службою Верховною Радою України у першому читанні прийнято Закон України «Про капеланство», саме тому сьогодні у Дніпропетровську розпочала свою роботу Українська Міжконфесійна Християнська Місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».

         Місія працюватиме два дні, протягом яких члени її правління ознайомляться із створеними у пенітенціарних установах Дніпропетровщини умовами реалізації права на віросповідання засудженими і ув’язненими особами та обговорять нагальні питання своєї подальшої діяльності.


Комментариев пока нет


Отправить комментарий