Дніпропетровські водії знов зможуть сплатити штрафи через платіжні термінали, встановлені у патрульних автомобілях ДПС ДАІ

З метою спрощення процедури сплати штрафів за порушення ПДР у Дніпропетровській області знову розпочали використання нарядами ДПС ДАІ терміналів оплати, що дозволяють здійснити сплату штрафу за допомогою платіжної картки безпосередньо на місці винесення постанови про адміністративні порушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. 
Прийом платежів при сплаті адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху відтепер може здійснюватися через термінали обслуговування платіжних карт (POS-термінали). Наразі 12 патрульних машин ДАІ вже обладнані спеціальними терміналами, також такий термінал є безпосередньо у будівлі ВДАІ з обслуговування м. Дніпропетровська (відділення адміністративної практики).
Така послуга вигідна, насамперед, водіям, вона доступна кожному, хто має платіжну картку. Це ще один крок до викорінення корупції на дорозі та прогресивний засіб спілкування учасників дорожнього руху та інспекторів ДАІ. Використання таких терміналів оплати аналогічно сплаті будь яких товарів та послуг у супермаркеті. У результаті вже звичної для громадян операції з вашого рахунку гроші прямо потрапляють на потрібні рахунки казначейства. Турбуватися про безпеку зняття коштів не варто, тому що співробітник ДАІ зобов'язаний видати вам чек з POS-терміналу про списання коштів. Зручність даного способу сплати штрафів для водія полягає в тому, що він не витрачає час на простоювання в черзі банківської установи. 
Стягнення штрафу працівниками ДАІ може бути проведене безпосередньо в патрульних автомобілях, для цього водію, який порушив ПДР, необхідно мати при собі банківську картку. Але, не кожен штраф може бути сплачено на місці, а лише за ті порушення ПДР, за які прийняття рішень про накладення штрафних санкцій входить до компетенції ДАІ. 
Водночас, слід зазначити, що сплата штрафу на місці порушення – це добровільна особиста справа кожного учасника дорожнього руху. Якщо водій згоден з доводами інспектора ДАІ і визнаєте свою провину в скоєні адміністративного правопорушення, то він може скористатися послугою та сміливо сплатити штраф через банківський платіжний термінал.

Шановні учасники дорожнього руху! Щоб вам не доводилося користуватися подібною послугою, радимо неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та не забувати, що порушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху призводить не лише до матеріальних збитків, а і до трагічних наслідків на дорозі.